Depilacja

Zabieg polegający na usunięciu owłosienia z powierzchni skóry twarzy, tj. okolic podbródka, brody, górnej wargi i policzków, za pomocą rozgrzanego wosku. Po zabiegu skóra jest jedwabiście gładka, efekt gładkości utrzymuje się stosunkowo długo (od 2 do 3 tygodni!), zaś odrastające włoski są znacznie jaśniejsze i słabsze.

 
Wskazania:
eliminacja nadmiernego lub niechcianego owłosienia
 
Przeciwwskazania:
popękane naczynia krwionośne
żylaki, zapalenie żył
ciąża (ostatni trymestr)
cukrzyca
stany ropne i zapalne, owrzodzenia
łuszczyca
obrzęki
świeże blizny
epilepsja
świeże rany i ubytki skórne
gorączka

Czas trwania zabiegu: ok. 20 minut (+ 30 min na rozgrzanie wosku)

Zabieg CERAZYME

 

to doskonałe rozwiązanie dla Pań, które nie mają zbyt wiele czasu, aby o siebie zadbać- zabieg jest bowiem zabiegiem 2w1- depilacją i regeneracją skóry. Trwa ok.10-15min dłużej niż zwykła depilacja.

 

Opatentowana formuła wosku działa jak maska stymulująca wnikanie składników aktywnych w skórę. Efektywnie usuwa owłosienie i jednoczesnie odżywia i ujędrnia depilowane partie ciała, dzięki czemu uzyskuje się efekt rewitalizacji skóry. Skóra po zabiegu jest wygładzona i elastyczna. Produkty Cerazyme zawierają zaawansowane biotechnologicznie składniki aktywne: Koenzym Q10, DNA i NMF oraz SPF15, które tworzą barierę w postaci mikrofilmu chroniącego i pielęgnującego skórę.

 
 
Wosk CERAZYME, jak wszystkie woski Film Wax ( taki stosuję do brwi, twarzy, bikini, pachy), chwytają tylko włos ( nie ciągną skóry), dlatego są tak delikatne i nie powodują podrażnień. Temperatura topnienia wosku to 42 stopnie, to bardzo mało w porównaniu do temperatury naszego ciała 36,6 stopnia – wosk ten zatem jest niewiele cieplejszy niż my sami.
 
 
Śledź nas na Twitterze
Znajdź nas na Facebooku