Opis zabiegów

JAK WYGLĄDA WIZYTA W TWOIM DOMU?
Pierwsza wizyta jest to wspólne zapoznanie się. Klientka wypełnia tzw. kartę klienta, gdzie znajdują się pytania na temat dotychczasowej pielęgnacji skóry, rodzaju cery, itp. Zostaną również podane wskazania i przeciwwskazania dotyczące planowanego zabiegu. Przed rozpoczęciem zabiegu zostanie przeprowadzona bezpłatna konsultacja, w celu doradzenia i wybrania odpowiedniego zabiegu do rodzaju cery i potrzeb klienta. Następnie przedstawię jak będzie przebiegał dany zabieg oraz odpowiem na ewentualne pytania. W kolejnym etapie przygotowuję stanowisko pracy: rozkładam przenośne łóżko, przygotowuję kosmetyki oraz podłączam urządzenia. Do każdego zabiegu używam artykułów jednorazowego użytku. W dalszych etapach zabiegu wszystko przebiega identycznie jak w stacjonarnych salonach kosmetycznych.

Po zabiegu mogą Państwo zrelaksować się, nie zrywając się od razu z miejsca.
 
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?
Przed umówieniem się na zabieg proszę przeczytać przeciwwskazania do wykonywania zabiegu (są w opisach zabiegów), jeśli nie masz przeciwwskazań, możesz dzwonić i spokojnie umawiać się na zabieg. Jeśli występuje jakieś przeciwwskazanie, proszę powiedzieć mi o tym, jest wiele możliwości – mogę zmniejszyć częstotliwość sprzętu, ominąć dane miejsce, itd… lub zaproponować inny zabieg.
Przed wizytą proszę o przygotowanie miejsca do rozłożenia łóżka (jeżeli wolałabyś mieć wykonany zabieg na Twoim łóżku/kanapie, proszę powiedzieć przy rezerwacji, będzie to wygodniejsze rozwiązanie i dla mnie, i dla Ciebie), przygotowanie krzesełka, stolika (lub szafeczki na rozłożenie kosmetyków) oraz dostęp do prądu i bieżącej wody. Do zabiegu manicure będą potrzebne 2 krzesła i stół/stolik, a do zabiegu pedicure potrzebne będą jedynie 2 krzesła, bądź krzesło dla mnie i wygodny fotel/kanapa dla klienta.
 
JAKI ZABIEG WYBRAĆ?
Czas zabiegu jest bliżej określony przy opisach zabiegów. Należy jednak wziąć pod uwagę dodatkowy czas na przeprowadzenie wywiadu i przygotowanie stanowiska pracy, oraz na chwilę relaksu po zabiegu.
Zazwyczaj trwa to dodatkowe 10 – 20 minut. Przy zabiegu parafinowym, bądź depilacji proszę doliczyć dodatkowy czas na rozgrzanie ok. 20-30 minut (w tym czasie warto np. zdecydować się na zabieg np. na twarz).
 
Śledź nas na Twitterze
Znajdź nas na Facebooku